34c3 orga: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 15: | Line 15: | ||
|- | |- | ||
|mrgnz|| 26.(late)/27. || 30. (preferred)/31. | |mrgnz|| 26.(late)/27. || 30. (preferred)/31. | ||
|- | |||
|0x378|| 27.|| | |0x378|| 27.|| | ||
|- | |||
|Alexander||25. || | |||
|} | |} | ||
Revision as of 20:42, 10 December 2017
General organisation:
Roadmap
Arrivals / Departure
| arrival | departure | |
|---|---|---|
| Algoldor | 23. | 30./31. |
| bigmacfoobar | 26. | 31. |
| jglauche | 26. | 30. |
| mrgnz | 26.(late)/27. | 30. (preferred)/31. |
| 0x378 | 27. | |
| Alexander | 25. |